Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Hogyan tudnék...

Ez normális? Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy csak akkor tudok elmenni nagyvécére ha egyedül vagyok a lakásban! Ha valaki a lakásban van akkor csak néha... :(

Idegen helyen meg még a pisilés is nehezen megy :S

Mit tudnék csinálni, hogy természetesebben menjen?

Csak én küzdök ilyen problémával?

kérlek segítsetek!


2009. júl. 22. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak úgy tudok nagyWCzni, ha megkérem anyát, hogy menjen kia konyhába és csukja magára az ajtót :S (csak ketten lakunk). Nekem a pisilés idegen helyen nem okoz gondod szerencsére de ez... Ráadásul szeptembertől kolis leszek....... :S
2009. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

uhh..

mi meg négyen... szal elég szarxD helyzetben vagyok

nekem még szerencsére pár évem visszavan..

nem tudom h mit csinálhatnék :(

2009. júl. 22. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, a párom ugyanilyen. Csak itthon és csak akkor ha rajtam kívül nincs itt más, se rokon, se barát, kutyát még talán elviseli. A kéthetes nyaralásunkon is már csak azért megy el 1,5 hét után mert már nem bírja visszatartani. Sajna nem tudom hogy pontosan mi a teendő, de szerintem ezt fejben kell helyrerakni. Miért nem mész ki wc-re ha van vki a lakásban? Mitől félsz? Szégyelled? Ez természetes dolog, a másik ember ugyanúgy kotlik a wc-n, és neki is büdös...
2009. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a hangját szégyenlem :S De amúgy én a másét se szeretem hallani... Engem undorít.
2009. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

és ha arra gondolok h valaki tudja h vécén vagyok.. akor minden megáll és csak arra koncentrálok és nem jön össze...

mondju régebben durvább volt a helyzet... de még most is vannak bennem gátlások..

és ha belegondolok ha majd a páromal fogok együttélni.... áá

2009. júl. 22. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:
figyeljetek. sztem senkit nem érdekel h te most éppen szarsz. téged talán érdekel? és akkor azon gondolkodsz h hogyan szarik a másik? ugyanmár, mivan veletek? senkit nemérdekel h mitcsinál a másik a wc-n, ha egyáltalán feltűnik nekik h éppen wc-n vagy. ezegy annyira természetes és mindennapos dolog h ezzel egyáltalán senki sem foglalkozik. a vendégek meg pláne. persze majd biztos az egyik felveti, h figyeljetek már, a kata wc-n van....ezt komolyan gondoljátok???
2009. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!