Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez valami gondra/betegségre...

Ez valami gondra/betegségre utal? Vagy másoknak is ilyen?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és most szeretkeztem először a barátommal. aztán másnap reggel még simogatta a puncim és mosolyogva megjegyezte, hogy milyen kislányos.

és ez bennem eléggé megmaradt. utánanéztem, de arról nem igazán találtam semmit, hogy baj-e az, ha nem lóg ki a kisajak (ha pontosan így hívják) vagy szerintem nincs is.

eddig nőgyógyásznál egyszer voltam, de akkor sem kellett levetkőznöm, csak beszélgettünk és kaptam fogamzásgátlót. de ezt valahogy nem akarom megkérdezni tőle.

tehát baj ha nem lóg ki semmi a puncimból?

köszönöm a válaszokat előre is!!



2012. aug. 16. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kilógni semminek!!

Keressél a neten képet, hogy lásd, másoké milyen. De egyébként ahogy minden testrészünk egyedi, úgy ez is. Mindenkinek kicsit más-más.

2012. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele semmi baj, ne aggódj.
2012. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem baj sőt....majd később alalkul
2012. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
nincs vele gond az tuti, mindenkinek van kisajka csak van akinek nagyobb van akinek kisebb, szerintem csúnya akinek kilóg, de persze sok olyan van és nem tehet róla..
2012. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Idevágó a szakmám...láttam sok feneket és a lényeg az: a szüzeknek még 80 évesen is kislányos, a szexuális életet élőknek pedig másabb, a szült nőknek megint másabb...ne ilyedj meg...tudod sok nő nagyon sokat fizetne azért, hogy olyan legyen ott alul, mint régen...én se venném rossz néven ha kislányos lennék...szerintem a párodnak tetszik és azért jegyezte meg...ne aggódj...sokat fog az majd változni meglátsd.
2012. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Minden punci más. Van akinek kilóg a kisajka, van akinek nem. Nincs semmi baj a Te punciddal sem! :)
2012. aug. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-os: ennek semmi koze ahhoz hogy valaki szuz vagy nem. Nekem pl kilog a kisajkam,en se szeretem (a parom annal inkabb ), de ez van. Viszont nekem akkor is ilyen volt mar nagyon regota amikor meg boven szuz voltam, ugyhogy ez nem attol fugg.
2012. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, es azt meg hozzateszem, hogy en mar szultem is, es megse valtozott... ugyanolyan mint szuz koromban.
2012. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Nekem se változott a szüzesség elvesztésével semmi, kivéve a szűzhártyát. :)

És nekem sem lóg ki semmi.

2012. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!