Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet okom aggodalomra?

Lehet okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
Napra pontosan megjött a menstruációm, az első két nap rendben volt,aztán a harmadik, negyedik (ötödik)napon már elég kevés volt a mennyisége, úgyis mondhatnám, hogy már aharmadik napon azt hittem, a vége felé járok. Az állaga, szine, minden ugyanolyan volt, csak kevesebb. Már majdnem egy hete lejárt, de még görcsöl a hasam néha. Terhesség jöhet szóba? vagy mitől lehet ez?
2012. aug. 17. 12:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, hogy máskor min. 6 napig tart.
2012. aug. 17. 12:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem se volt sok a mostani 4 napig tartott mondjuk én foggátlót szedek. Védekeztetek? Szedsz tabit?
2012. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Óvszerrel. Viszont a mensim megjötte előtt vettem be 72 órás tabit, talán az zavarta meg :)
2012. aug. 17. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
8éve jött meg először.. az első 4-5 évben erős volt nagyon majdnem végig,és rettenetesen görcsöltem. minden hónap kínszenvedés volt. az utolsó években,hónapokban(mostanság) alig,alig néha fáj két,három havonta a hasam,és kb az igazi vérzés 2-3 napig tart,a többi csak kisebb cseppek,de így is eltart 6-7 napig.. voltam vele dokinál,ő szerinte nincsen semmi baj. szóval szerintem te se ijedj meg.
2012. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megzavarhatja a szervezetedet az esemény utáni tabi is. de nekem pl megjön, két napig nagyon erős, aztán elmúlik és két nap múlva megint megvan, de csak egy picit. de ez sincs mindig így, szerintem nem vagy terhes, csak most valamiért így működik a szervezeted
2012. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Esemény utáni tabit is azért vettem be, mert petting volt, alsóneműben voltunk, és rámélvezett( persze n em akarattal) egyből levettem a bugyim meg minden, de idegesek voltunk azért, vettem be tabit, hogy még véletlenül se történjen semmi váratlan, aztán megjött, és azért vagyok kicsit ideges, mert máskor több szokott lenni. :) Reméljük a legjobbakat!:P
2012. aug. 17. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!