Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek van okom az...

Szerintetek van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés

Hétfőn fejeztem be a 2. levél fogamzásgátló szedését, és ha az előző hónaphoz viszonyítok, akkor ma kellett volna megjönnie. Az előző menszeszem is rövidebb volt, mint az addigiak, de azt a bogyó hatásának tudtam be. Viszont most már egy hete pecsételő vérzésem van (tehát még a tabletta szedése alatt is volt), de alhasi görcsnek, és rendes vérzésnek semmi jele. Minden tablettát időben bevettem, közben nem volt olyan betegségem, ami a fog.gátló hatásfokát csökkentette volna, és olyan gyógyszert sem szedtem.

Holnap mindenképpen veszek egy tesztet, ha nem jön meg rendesen, akkor pedig orvoshoz is elmegyek. A kérdést csak azért tettem fel, hogy hátha valaki megnyugtat, vagy esetleg megoszt velem hasonló tapasztalatot.


2010. szept. 30. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez a fajta fogamzásgátló jól felborította a hormonháztartásodat.
2010. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam, hogy Sensonettet szedek. Bocsánat, csak nagyon ideges vagyok.

Egyébként előtte sem voltak egyformák a ciklusaim (volt, h 28 napra jött meg, de olyan is, hogy csak a 34.re), ezért is reméltem, hogy a fogamzásgátló majd ezt is rendszerezi.

2010. szept. 30. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem vagy terhes, a tabi miatt van. Láthatóan nem megfelelő a számodra. A pecsételő vérzés nem normális. A 7 gyógyszermentes nap egyikén kell megjönnie, általában ez ugyanannyadik nap, de nekem is szokott lenni +/- 1 nap eltérés. Az, hogy az előző menzeszed rövidebb és gyengébb, az tabi mellett normális, így hat. (Ez pozitív hatás, mert kevésbé leszel vérszegény.)

A doki valószínűleg azt fogja mondani, hogy várj még 1 hónapot, és ha akkor is van pecsételő vérzés, másikat ad.

2010. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 1. 12:36
 5/5 anonim válasza:
Szia!szerintem közti vérzésed van ez normális dolog,ez azt jelenti hogy a szervezeted,még nem állt rá a gyógyszerre idő kell,hogy meg szokja.nekem is volt és 3hónap után be állt! de ha a 7 nap gyógyszermentes szünetbe nem jelentkezik vérzés akkor doki!
2010. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!