Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor lehet először tampont...

Mikor lehet először tampont használni? Lehet egyáltalán, ha még szűz vagyok? Mikor nem ajánlatos a használata?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Már az első menstruációtól lehet, de inkább csak akkor használj, ha nagyon muszáj!
2012. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szűzen még nem sikerült felhelyeznem most már nem vagyok az így felmegy és tampont használok, nagyon kényelmes :)
2012. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szüzen is lehet használni, baromság hogy nem, maximum ha baromi szűk vagy. Én 14 évesen használtam először, gond nélkül felment (természetesen szűz voltam, bár a mai világban... na mindegy) és ha suliba vagy máshova kellett elmenni, mindig azt használtam, itthon betét. A higiéniára nagyon kell ügyelni.
2012. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok igen én baromira szűk voltam a mini tampon se ment fel. Nem vagyok szűz most már így normál gond nélkül felmegy. Egyáltalán nem baromság ez hanem mindennapi dolog.
2012. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szűz vagyok-de láss csodát,még a normál tampon is felmegy ;)

14/L

2012. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák csajok ;)

Kérdező, próbáld ki a legkisebb (mini) méretet, és kiderül... elvileg nyugodtan használhatod, ne feledkezz meg a rendszeres cseréről.

2012. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm:) és én is pont 14 éves vagyok és nyugtató, hogy van közöttetek olyan, aki 14 évesen már használta. Köszönöm, tényleg sokat segítettetek:)
2012. aug. 19. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!