Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért újul ki örökké?

Miért újul ki örökké?

Figyelt kérdés

14 éves koromban volt először hüvelygombám, akkor magától pár nap alatt tünetmentessé vált. Azóta viszont évente többször is kiújul, annak ellenére hogy kaptam kezelést, több készítményt is kipróbáltam már.

Nem tudom miért nem múlik el. Szűz vagyok, saját törölközőt használok, strandra, nyilvános wc-re nem járok, pamut fehérneműt hordok, utoljára 6 évesen kaptam antibiotikumokat, nem eszek iszok cukros dolgokat, nem használok szappant vagy tusfürdőt az intim területeimen.


2012. aug. 17. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
van olyan, hogy valakinek többször is előjön akár ok nélkül is. próbáld ki a candida diétát, hátha használ.
2012. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha netán intimlemosót használsz, akkor meg is van az oka. Ugyanis az a legtöbb nönek nem tesz jót.
2012. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A puncid mivel tisztítod?
2012. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem használok intim lemosót. Az orvos azt ajánlotta, hogy csak simán langyos vízzel mosakodjak ott lent.
2012. aug. 17. 16:25
 5/8 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok. Erre gondoltam én is. Mármint, hogy csak sima vízzel mosd a puncidat. :)
2012. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És szerinted az a gond?
2012. aug. 17. 23:08
 7/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Lehet, hogy félreérthető volt a válaszom. Pont az lenne a jó, amit az orvos is mondott, hogy csak sima vízzel mosd a puncidat, hiszen a túlzott tisztítással nem csak a káros baktériumokat ölöd meg, hanem azokat is, amik védenék a hüvelyed.
2012. aug. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi. Igen, a doki is ezt mondta, tényleg megteszek mindent ami tőlem telik, mégsem sikerül kigyógyulnom ebből.
2012. aug. 18. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!