Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitseg . Kiujult az aranyere...

Segitseg . Kiujult az aranyerem pedig meg nagyon fiatal vagyok. Mit tegyek? Ha veszek ra kremet az segiteni fog? Es nem ujul ki ujra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 06:05
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem is fiatalon lett aranyerem, sajnos idővel kiújul, sőt terhesség alatt a legrosszabb. Nekem a leghatásosabb kenőcsnek a Hemorid bizonyult, bár ez biztos egyénenként változó. Van Hemorid kúp is, ha belül is okoz panaszokat. Ha nagyon megkeményedik és vérzik, akkor érdemes orvoshoz fordulni. Én már akkor el szoktam kezdeni kenegetni, ha egy kicsit is érzem, mert akkor meg lehet előzni, hogy csúnyán előjöjjön. Persze ez az én tapasztalatom.
2011. okt. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, sok rostosat, igyál sok vizet és gyümölcslevet, ha teheted ne emelj nehezet, ne ülj hidegre. Így lehet elkerülni az aranyeret, kenőccsel gyógyítani kell.
2011. okt. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azulenol kenőccsel kend be, nekem bevált, másnapra már nem is fájt
2011. okt. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
mi lenne, ha elmennél a sebészetre? ;)
2011. okt. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 különvélemény válasza:
Nem igazán a sebészet, inkább kérj beutalót a proctologia-ra. Hidd el segíteni fognak és úgy, hogy tartós megoldás lesz. A vizsgálat nem kellemetlenebb, mint egy nőgyógyászati vizsgálat.
2011. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
annyit fogok elerni csak vele,hogy nem fog fajni?amugy ott lesz???O_o nem tudok elmenni orvoshoz,mert angliaban elek,baratokkal es nem tok olyan jol angolul h megmondjam mi bajom ...a barataim meg nem fogom megkerni nem kell h tudjak ....am koszi a komikat
2011. okt. 2. 10:00
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Barátnőm popsiját a nyelvemmel kényeztetem, aminek az orgazmus kiváltásán kívül az is eredménye, hogy az aranyere visszahúzódott, nem fáj!
2013. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!