Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a csomó ott?

Mi ez a csomó ott?

Figyelt kérdés
A szeméremajkamnál,bal oldalt,egészen lent,szinte a hüvelybementenél bal oldalt,ha megnyomom,van egy csomó,olyan borsószem nagyságú.Másik oldalon nincs,ez mitől lehet?Olyan mint egy szőrtüszőgyulladás,csak nagyon mélyen.Kell aggódnom miatta?
2012. aug. 17. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menj el vele a nőgyógyászhoz!

Én nem mondom, hogy neked is ugyanaz a bajod, mint nekem volt, de én tavaly jártam ugyanígy, hogy találtam ott egy csomót, ahol te leírtad. Én rögtön el is mentem a nőgyógyászhoz. Bartholin-mirigy cisztát állapítottak meg. Ez a mirigy arra szolgál, hogy izgalom hatására a hüvelybemenetet nedvességét adja tulajdonképpen. Ennek van egy nagyon kicsi kivezető nyílása, ami ha eldugul, akkor mögötte felgyülemlik egy csomó dolog, ami duzzad és duzzad, egy alma nagyságnyira is megduzzadhat, lehet ott genny is, amitől be is gyulladhat és fájhat.

Műteni szokták egyébként. Egy 1 napos dologról van szó. De ez képes öntisztulásra is. Ha maga a "dugulás" megszűnik, szépen magától kitisztul. És erre a legjobb módszer a szex!:) Komolyan! Én ezt nem tudtam, csak szexeltünk a műtét előtt a férjemmel és szépen lassan elmúlott, így nem is volt szükség műtétre.

De mindenképpen menj el orvoshoz, mert nem biztos, hogy neked is ugyanez a bajod.

2012. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2012. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!tegnap vettem észre igazából,de gőzöm se volt mi lehet ez.
2012. aug. 17. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!