Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon de nagyon hullik a...

Nagyon de nagyon hullik a hajam. Nem tudtok rá valamit házilag? Már csomó tablettát kiprobáltam, de nem igazán nagy a változás. Vitaminokat is szedtem, de hullott akkor is. Több féle sampont/kencét is probáltam. Semmi

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 14:46
 1/9 anonim válasza:
Próbáltad a Bánfi hajszeszt? Az hajhullásra való. De ha semmi nem használ akkor menj orvoshoz!
2012. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,pont egy órája mostam hajat és azt is használtam. De semmi.pedig már egy ideje használom. nem akarok egyből orvoshoz rohanni, ha végképp semmi nem segít esetleg akkor csak. De azért kösz. Remélem páran tudnak ilyen házi pakolásokat írni : )
2012. aug. 7. 14:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz. Napi kb. 100 szál normális, ha kihullik, de ennél több már valami betegség jele.
2012. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Egy alapos kivizsgálásra van szükséged.
2012. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért annyi nem hullik szerintem, hogy ezzel orvoshoz kéne mennem. Amivel kb. fél évig küldözgetnének ide oda és a végén "jaj, hm hát nemtudjuk mi a baj.Igazából semmi.Szedjen sok vitamint"
2012. aug. 7. 15:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon hullik, akkor pedig kellene egy gócvizsgálat, elég lenne egy vérkép, fogászati vizsgálat és hasi ultrahang, valamilyen gyulladás lehet a szervezetedben, ha nagyon nem akarsz kivizsgálásokra járni, akkor legalább egy hajgyógyászhoz menj el.
2012. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hajhullást okozhat nőgyógyászati probléma is, nevén nevezve PCOS. Egy szóval sem mondom, hogy neked az van, de érdemes lenne kérned egy időpontot nődokihoz vagy endokrinológushoz. Reméljük, ennyire azért nem komoly!
2012. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ki kéne vizsgáltatnod hogy mitől hullik, általában hormonális oka van és amig az nincs rendezve kenhetsz rá bármit akkor is hullani fog, a kiváltó okot kell megszüntetni.
2012. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Amíg nem jutsz el az orvosig addig ajánlom a ricinusolajat, sok jót olvasni róla. Nézz körbe a neten, szerintem megéri amíg a dokik nem mondanak semmit.
2012. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!