Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nektek mennyi ido...

Krumplilany kérdése:

Lányok, nektek mennyi ido telt el?

Figyelt kérdés
nektek mennyi ido telt el az elso és a második menstruáció kozott? nekem mar 4 hónap és kezdek aggodni egy kicsit.. szerintetek meg fog jonni nekem hamarosan vagy valami bajom van?

2012. aug. 17. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Szia! :) Ha aggódsz, menj orvoshoz, legalább megnyugszol. :) Remélem soha nem lesz semmi bajod!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 1-2 hónap körül volt.:) nem kell aggódni mert nagyon rendszertelen még az elején.. ez emberfüggő.. lehet hogy mindjárt megjön lehet még csak egy hónap múlva.. nyugi teljesen természetes nincs semmibajod :)
2012. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Első vagyok. Szegény lány, már többször írta, hogy aggódik, és szerintem akkor tudna csak megnyugodni, ha orvos mondaná, hogy nincs semmi baja. Bár soha ne is legyen! :)
2012. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
inkább megvárom a 6 hónapot, hátha addig megjon ha nem akkor megyek orvoshoz:/
2012. aug. 17. 18:29
 5/8 anonim ***** válasza:

13 évesen kezdtem menstruálni, és az első meg a második között fél év telt el. Szóval ne aggódj, először nekem is össze-vissza volt, de be kell neki rendesen állnia (:

Egyébként hány éves vagy?

2012. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam, ha másnak is eltelt ennyi ido kozotte, 13 vagyok
2012. aug. 17. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem 10 hónap is megvolt .
2012. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Es elmentél orvoshoz a 10 hónap alatt??
2012. aug. 17. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!