Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok. A párkapcsolat kezdeté...

Lányok. A párkapcsolat kezdetétől mennyi idő telt el, mire késznek éreztétek magatokat az első alkalomra?

Figyelt kérdés
Szóval mennyi ideig vacilláltál, gondolkodtál azon, hogy rávedd magad, hogy jöhet az első alkalom, készen állsz elveszíteni a szüzességed?!
2012. jún. 7. 18:29
 1/7 anonim válasza:
3 nap nagyon ribanc vagyok az ágyban! de 19vagyok
2012. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mi fél éve voltunk együtt az elsőnél. Akkor 17 évesek voltunk mindketten.
2012. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33 évig
2012. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

a barátommal 3hónap után történt meg,én szűz voltam,ő már nem. Nem bántam meg, nagyon odafigyelt rám és élveztem is. :)

lassan 2éve együtt vagyunk.

18/L (ő is ennyi idős)

2012. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én fel eve vagyok a barátommal es masodik holnapba voltam vele,nagyon nehez volt elhatarozni magam en nem is igazan akartam mert akartam meg varni.... de nem tudtam mar annyira "vágytam rá"
2012. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
4 éve vagyok együtt párommal és a 3 dik hétvégén történt meg a dolog szóval 2 hétre rá 3 dik találkozáskor.
2012. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 hónap :)
2012. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!