Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha facsart citromlevet iszok...

Ha facsart citromlevet iszok tényleg letudom rövidíteni a menstruációm 1-2 nappal?

Figyelt kérdés

7 napig tart általában, nem megszüntetni szeretném csak lerövidíteni, hogy mondjuk ez a ciklusom csak 5napos legyen.. tegnap pecsételően, ma rendesen megjött és szerda/csütörtökre kéne, hogy elmúljon..


normális válaszokat, tisztában vagyok vele, hogy ez természetes folyamat csak túl hosszú és most szükség helyzet állt elő :S

előre is köszönöm!



2012. aug. 18. 22:03
 1/7 anonim válasza:
100%
Ezt a hülyeséget honnan veszed? Mi köze a menstruációdnak a citromléhez?
2012. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt mondjuk én sem értem, hogy mi köze a citromlének a menstruációhoz. Pedig ezen a fórumon már sokszor leírták. Én nem hiszem.
2012. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
énis csak úgy hallottam, fogalmam sincs mi a köze hozzá csak érdeklődök
2012. aug. 18. 23:10
 4/7 anonim ***** válasza:
A menstruációt a nemi hormonok irányítják, és semmivel nem lehet befolyásolni.
2012. aug. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a citromlé dolog csak legenda, nem befolyásol semmit.
2012. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mind1 akkormajd valahogy kibirom mostis mint eddigmár számtalanszor.. köszi a korrekt válaszokat
2012. aug. 19. 19:18
 7/7 anonim válasza:
Velem is ez volt, olvastam, így gondoltam kipróbálom, és hát nekem 2 héttel eltolta a menstruációm:):)
2012. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!