Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség lányok! Először...

Segítség lányok! Először borotváltam, miért van ez? (lent)

Figyelt kérdés

NEmtudom ide-e való ez a kérdés, de ne tudtam hogy hová írjam. Tegnap először borotváltam magam ott lent. de Van 1-2 probléma amit nem értek .

1.A borosta az így is megmaradt. (előtte géppel szedtem ott lent le.)

2. Majdnem minden szőrszál helyén mindha megvágtam volna magam, és vérzett mindenhol, és most ilyen kis sebek vanak ott. Az egész területen majdnem. De amúgy nemfájt, nem éreztem hogy megvágtam volna magam.

Most ezmiiiiii?!:(


2012. aug. 20. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:

gratulálok :S


1 éles borotva

2 fertőtlenítés előtte

3 fertőtlenítés és pólusösszehúzás utána


és igen megvágtad magad az ócska borotvával

2012. aug. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol ott lent? A talpadat borotváltad, vagy mi?
2012. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De esetleg valami segísééég? :D És amúgy nem éppen volt olcsó a borotva
2012. aug. 20. 00:47
 4/5 anonim válasza:
43%
Attól még hogy drága volt a borotva,nem biztos hogy jó is!Egyébként használj intim borotvát,de hosszú távon az intim részeken sem javasolják a borotválkozást a szőrbenövések miatt.Inkább gyanta!
2012. aug. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha a puncidról van szó, akkor annak a szőrtelenítését bízd kozmetikusra. Bár az jobb lenne, ha nem is szőrtelenítenéd, hiszen a szőr védi a puncidat a fertőzésektől, mert nem engedi rátapadni a bugyit és így valamennyire tud szellőzni.
2012. aug. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!