Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Először borotváltam le ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először borotváltam le ott lenn és úgy néz ki hogy kippattogzott meg persze fáj ez ellen lehet valamit tenni? Vagy magától elmúlik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
pamutzokni, nekem bevált
2010. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én régen úgy csináltam, hogy miután leborotváltam, kis arcszesszel bekentem, igaz csípett rendesen, de egy idő után már be sem kellett kenni és nem pattogott ki.
2010. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát érzékeny vagy a borotvára,semmi bajod nemlesz nyugi:)
2010. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kend be körömvirág krémmel estére. Az megnyugtatja a bőröd.
2010. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

de lehet bajod! a borotválás nem egészséges - de ha már borotválod, akkor feltétlen fertőtlenítés - bőrödet mosd meg, mielőtt borotválod, a borotvát öblítsd át alkohollal és a végén arcszesz vagy alkohol - és nagyon jó minőségű borotva kell (gilett mach 3 pl)



a borotválás apró sérüléseket csinál a bőrödön, ami szépen be tud fertőződni


[link]

2010. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Manapság már gyártanak női aftershavet,én azt használom.
2010. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez hülyeség...Csak annyi hogy mielőtt borotválkozol azelött mosd meg ott...és igy fellazulnak a szörtüszöid, ezért nem is fogsz annyira kipattogni, majd sima testápolóval is bekenheted.de feltalálták már az intim szörtelenitö krémet is attol tutira nem pattogsz ki és egyszerübb is a hatása pedig olyan mint a borotvának. :)
2010. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!