Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők/lányok! Nem tudom biztosra...

Nők/lányok! Nem tudom biztosra, de szerintetek az normális ha a ciklus mindennapján van valamilyen folyásom aminek az állaga 2-3naponta változik?

Figyelt kérdés
Az vele "játszhat" ha ujjaztak már meg illetve elégítettek ki orálisan? 15 éves vagyok...
2012. aug. 20. 15:43
 1/4 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy a felsorolt tevékenységek közben összeszedtél valamilyen gombás fertőzést, ez okozhat állandó folyást. Ha elég felnőttnek érzed magad az effajta szórakozásokhoz, akkor ideje elkezdeni nőgyógyászhoz járni. Kezdetnek menj el egy rákszűrésre és ott a doki úgy is megmondja ha észlel valami szokatlant, de esetleg beszélgethetsz is vele erről.
2012. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem csíp vagy viszket a puncid, és nem kellemetlen szagú a folyás, akkor normális.
2012. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Bár ha 2-3 naponta változik az állaga, akkor jobb lenne, ha orvoshoz mennél.
2012. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs szaga, nem csíp, megkérdeztem anyukámat és azt mondta hogy amikor először élt át ilyeneket akkor neki is változatos folyása volt. Nem színben hanem hol krémes volt, hol nedvesség érzetű és nálam is ez a variáció van. Egyébként ha pettingelek a barátommal, akkor mindig figyelünk a higénikus dolgokra...
2012. aug. 20. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!