Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Symicia fogamzásgátlót szedek....

Symicia fogamzásgátlót szedek. Egy kis barnás váladék van, vajon a gyógyszertől vagy valami fertőzéstől? Ha valaki tud segítsen! Tanácsokat kérek!

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi nem, majd az orvosod tud segíteni, úgyhogy mielőbb keresd fel, mert nem normális dolog, hogy barna folyásod van!
2012. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha most kezdted,akkor a fogamzásgátlótól...amúgy pár évvel ezelőtt azt bevonták! :D Én is azt szedtem egy ideig...majd amikor ki akartam váltani, közölték, hogy sorry, már nem gyártják! xD
2012. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is most kezdtem el szedni, nekem is barna folyásom van.


Egyébként, nem vonták ki a forgalomból.

2012. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a barna folyas kismennyisegben a tabletta szedese mellett is normalis.

Amugy az 1. ket honapban nekem is volt barnafolyasom. 3. honaptol normalis lett a mennyisege.

Ha nagyon aggodsz, vagy ha a 4. honapban is sok a barnafolyasod, ami esetleg kellemetlen illatu, netan viszket, ak celszeru elmenned dokihoz es csinal majd kenet vizsgalatot.

2012. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!