Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha már a vége felé van a...

Ha már a vége felé van a menstruációm, és éppen strandolok használhatok tampont?

Figyelt kérdés

mert úgy tudom,hogyha csak egy kicsit nedves a tamponom akkor könnyen megsérti a hüvelyemet.de akkor most így hogy starndoljak?

még nem használtam tampont(bár eléggé félek a felhelyezéstől).14/L


2009. júl. 23. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia persze nyugodtan használhatsz, csak az a lényeg hogy amikor kijöttél a vízből menj el cserélni. Nem fogja megsérteni a hüvelyedet, amikor kijösz a vízből könnyű lesz kihúzni mert a víz is kicsit fel fog szivárogni a tamponba. A felhelyezésétöl mindenki fél egy kicsit az elején, de a használati utasításon részletesen rajta van minden. Lazíts és ez a lényeg. Jó strandolást!
2009. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.Aranyos vagy:)
2009. júl. 23. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

ha normálisan van felhelyezve akkor elméletileg nemkéne h felszivárogjon. képzeld el ha a balaton vize felszivárogna :D

énmár voltam tamponnal vízben, és mikor kihúztam, volt egy határvonal a kihúzószálon, h csak addig lett vizes.


de amúgy ha nem telt meg a tampon, akkoris kilehet húzni, főleg a minit, mert gondolom aztfogsz hazsnálni. felsérteni csak nagyon ritkán sérti fel

2009. júl. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nekem nagyon erősen jön meg.úgyhogy lehet h nem lenne elég a mini?
2009. júl. 24. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!