Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 169cm 48kg? Mi a véleményetek?

169cm 48kg? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
úh, vékony!!!!!
2012. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De énn pont így érzem magam jól,és rengeteg ember aggódik értem,amit nem tudok mire vélni,hiszen ha nem lennék egészséges,nem is tudnék napi 9km-t lefutni és edzéseket tartani...ésatöbbi...nem értem miért szólnak bele ebbe a dologba,pont így érzem jól magam. Egyébként pedig a további méreteim: mell:82cm,derék:57cm;csípő:84cm,a combom pedig 50cm.
2012. aug. 22. 08:48
 3/9 anonim ***** válasza:
ha neked így jó, miért kérdezted?:) van 52 kilós ismerősöm, aki most izmosodik, rá már azt mondom, oké, egész jól kezd kinézni, de ha te izmosan (mert edzel), vagy 48 kg:O nekem ez nagyon kevés, bocs, saját véleményem (ez nem = a b@szogatással)
2012. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 kiló simán Rád férne!
2012. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy nagyon vékony vagy. Gondolom evés és testképzavarod van. Tessék rendesen enni (legyen a kajában gyümölcs, teljes kiőrlésű pékáruk, rengeteg zöldség, fehérje), cukros cuccokat elfelejteni, vagy korlátozni és nem lesz semmi gáz. Napi ötször egyél legalább.
2012. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és nagy sportolók versenyzők normálisan esznek, mert hosszabb távon csak így lehet bírni a terhelést. Én is sporttagozatos voltam, heti 10 edzéssel. Eszünkbe nem jutott volna a kaján spórolni, különben megpusztultunk volna rövidesen. Ok, most még bírod a napi 9 km-t, de ezt hosszabb távon hogy fogod tartani?! Csontjaid összetörnek, leállhat a ciklusod, ha így folytatod.
2012. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha normálisan eszel és sportolsz is, egészséges vagy, akkor igazából nem probléma, hogy "csak 48". Attól is függ az egész, hogy a csontjaid milyen vastagok és nehezek. Én pl emiatt nem leszek sooha 48. :)
2012. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Igyekszem enni rendesen,ugy csinalom hogy minden oraban eszem egy nagyon kicsit,mert tobb nem fer belem hiszen nem kivanom az etelt. Igen,nekem ez igy teljesen jo,a reggeli jogaval,edzessel,9km-el,TRX edzes-tartassal,es az aerobic es zumba oktatassal...:) mar nincs testkepzavarom,csak ez zavar..hogy nem fogadnak el igy. Nekem ez igy pont jo. Kpszonom a valaszokat!:)
2012. aug. 22. 10:37
 9/9 anonim ***** válasza:

"hiszen nem kivanom az etelt"


na ez a baj... tehát akkor volt testképzavarod? szakembernél jártál? A minden órában egy kis evés éppen nem a sportolóknak való étkezés. Napi 5ször tessék enni. Reggelre gyümölcs, műzli joghurttal, vagy teljes őrlésű pékárú sajttal, zöldséggel. Ebéd hús, köret (durumtészta, barna rizs, saláta) esetleg leves, de ez elmaradhat, uzsira szintén pékáru, zöldségek, sajt, kis nasi mehet, vacsira pedig valami könnyű.

2012. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!