Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 163cm-hez a 48kg sok vagy kevés?

163cm-hez a 48kg sok vagy kevés?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,voltam már 53kg is. Volt " úszógumim " meg hát látszódott rajtam hogy van feleslegem :) Édesanyám is mindig piszkált,hogy milyen kerek fejem van,stb... Most viszont a nyár alatt megszabadultam 5kg-tól. Sokan észrevették hogy fogytam - édesanyám is - és mindenki mondta,hogy így sokkal csinosabb vagyok,maradjak így. Én viszont még mindig látok felesleget magamon :/ Vagy már csak bebeszélem?!
2012. aug. 13. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
ennél kevesebb már ne legyél, inkább sportolj és attól formálódsz de nem leszel gebe. ha csak fogysz akkor gebe leszel, eltünik a melled a feneked minden...
2012. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így nem tűnik soknak.De ha küldesz képet meg lehetne mondani jobban..
2012. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Pont jó. Próbáld tartani ezt a súlyt.
2012. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lányoknál úgy lehet ki számolni mi a megfelelő testsúly,hogy a testmagasságból kivonunk 110-et es a kapott eredmény az "ajánlott" testsúly száma. Tehát pl nálad: az 53kg lenne az ideális. De én is 16 vagyok, lány és jóval kevesebb vagyok a számomra ideális testsúlynál(179cm,58kg)..szóval szerintem ne aggódj jó vagy így ahogy most vagy! Ne akarj feleslegesen fogyni.
2012. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!