Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrák? Méhszájseb?...

Méhnyakrák? Méhszájseb? Rosszul kezelt műtét? Vagy mi lehet ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem császárral. A hasam a köldököm alatt még most is nagyon gyakran fáj, néha fehéres folyásom van (de nagyon kevés), és 3-4 db szemölcs is alakult ki a combomon belül, fenn. Zavar a fájdalom, nem hinném, hogy normális, hogy még mindig ennyire fáj, 4 hónap után is. Rendes dokihoz nincs pénzem elmenni, az sztk-ban meg tesznek rá... Van valakinek valami tanácsa? Esetleg fordult ilyen elő veletek?

2012. aug. 22. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
és ha azt mondjuk, méhnyakrák, elmész? lesz rá pénzed? vagy kezeljünk mi? amúgy ezt így nem hiszem, de légy szíves menjél orvoshoz!!!!!
2012. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha neked méhszájsebed van, akkor te azt nem érzed! Nekem is volt, és csak akkor tudtam meg, amikor az sztk-s nődokimat otthagytam, és magánkezelésre mentem, ott mondta a dokim, hogy méhszájsebem van. Számomra fura, hogy gyerekvállalásra van pénzed, de egy alapos vizsgálatra nincs? Pedig a kettő közel sem egy "árban" van.
2012. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha értelmeznétek a kérdést... Nem azt kértem, hogy online kezeljen bárki is, a tapasztalatokra voltam kíváncsi, nyilván ilyen még nem fordult elő velem, szerettem volna tudni, hogy ha volt másnak is, mire számíthatok...

Kedves utolsó, elég hülyeség volt, amit írtál, hogy "gyerekvállalásra van pénzem, rendes nődokira meg nincs"... Ez pont, hogy magától értetődő... Akinek gyereke van, és nincs eleresztve anyagilag, annak a pici az első, és legfontosabb,(már ha normális anya) és ha döntenem kell, hogy 10ezer forintból tápszert veszek, vagy nőgyógyászhoz megyek, akkor az elsőt választom...

Szóval szeretném, ha értelmes, segítőkész emberek válaszolnának, nem azért tettem fel a kérdést, hogy legyen mibe belekötni, aki unatkozik, keressen egy online játékot, vagy foglalkozzon a gyerekével, mert ugye ilyen kérdést csak az tekint meg, akinek volt már császárja = van gyereke.

2012. aug. 23. 00:58
 4/4 anonim válasza:
Nővérem 3 hónapja szült császárral (27 éves), azóta is szivárgott valami véres nyák a a hüvelyéből (nem a gyermekágyi vérzés, az már elmúlt, ez más), elment a dokihoz (nem magán) és ő azt mnondta, méhnyakrák is lehet, de kell még pár vitsgálat. Azóta tesztelték HPV-re (a vírus, ami okozza), pozitív lett, vettek szövettanhoz mintát, abban is rákos sejtek vannak. Hogy nem vették észre eddig? A főorvos szerint olyan gyorsan terjed szövetről szövetre, hogy ő ilyet 30 év alatt még nem látott. 2 héten belül műteni akarja, kivenni a méhét, meg kemóra küldeni. Nem tudom, mi lesz vele meg a kis unokahúgommal. Én a helyedben elmennék orvoshoz, főleg azért, mert a HPV vírusnak kb. 100 törzse létezik, van több olyan is, ami szemölcsöket okoz, és a rákot is a HPV okozza. Látod, a nővérem is még csak 27 éves, ki a fene gondolta, hogy ilyen beteg lehet? Ráadásul évente járt rákszűrésre, sose volt semmi baj, és életében csak 2 pasija volt (a 2. a férje). Nem riogatni akarlak, de fő az óvatosság. Remélem, nincs semmi komoly bajod.
2013. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!