Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS nők! Milyen tünettel...

PCOS nők! Milyen tünettel fordultatok orvoshoz, vagy ott derült ki a szindróma?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mikor mentem, már tudtam, hogy mit fogok látni az UH-n.

Rendszertelen menzesz (évente kb. kétszer jött meg) + erősebb szőrzet (17 évesen).

Más tünetem egyébként nem volt...nem vagyok túlsúlyos, sőt, kifejezetten sovány vagyok, nem hullott a hajam, az arcbőröm sem volt nagyon vészes (bár azért nem babapopsi).

2012. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
uh-on policiszták voltak, rendszerelen ciklus. elöször még nem volt inzulin rezisztencia rá egy évre már volt.
2012. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szandracska90 válasza:
Nekem is tegnap derult ki hogy PCO-m van es nagyon lesulytott,es raadasul meg az is all a leletemben hogy vaskos ovarium ,nekem az orvos clostybegytet irt 5 szemet mar be szedtem de ugy latta a doki hogy ez a honapp se allkalmas:S:S
2012. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rendszertelen, hónapokra kimaradó vérzés, pattanásos bőr, szőrösödés. Nálam is a menszesz nem volt egyáltalán, UH-on egyértelműen kiderült. A többi tünetet nem kötik azonnal a PCOS-hez, hiszen pl. a túlsúlyt is okozhatja sok más. 16 évesen meg nem volt annyira kirívó a pattanás sem, a kamaszkorra fogták. Ez 9 éve volt, akkor még nem is hallottam a PCOS-ről. Ennek ellenére szerintem időben diagnosztizálták, hogy kezelhető legyen.
2012. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

bocsi az offért csak egy kérdésem lenne a válszadókhoz!

Szerintetek PCOS-hez a rendszertelen menszesz csak a kimaradót foglalj magába vagy lehet az is ha túl gyakran jön meg? mert nem egyszer jött megkét hétre és nemtudom miért lehet ez.

2012. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen lehet korábban is, ismerek több PCOS-t aki 21-24 napra menstruál. ez ugyanúgy nem jó mint a hosszú ciklus.
2012. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
de sok más oka is lehet a rövid ciklusnak.
2012. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sajnos sokaig fog.gatlot szedtem, ezert nem vettem eszre semmit. Amikor abbahagytam, 3 honapig nem jött meg, teszt negativ -> doki -> ultrahang -> sok apro ciszta. Ekkor kezdtünk a ferjemmel komolyan foglalkozni a temaval. Sokmindennek utananeztünk, hogy ha lehet, termeszetes modszerekkel, gyogyszer es hormon nelkül oldjuk meg a gondot, sikerült: kicsi babucink nemsokara 10 honapos :)
2012. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
értem köszönöm készülök is orvoshoz :(
2012. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

loszi milyen természetes módszerrel sikerült. mesélnél részleteket?

Nekem a fogamzásgátló után 9 hónapig nem jött meg. Azóta beállt de még mindig hol hosszabb hol rövidebbek a ciklusaim.

2012. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!