Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ezek minek a...

Szerintetek ezek minek a tünetei? 38,5°C-os láz, hidegrázás, krémes, barnás színű, nagy mennyiségű, néhol véres folyás, gyengeség, migrénszerű fejfájás.

Figyelt kérdés
A párommal a hónap elején az elvileg "terméketlen napokban" többször is voltunk együtt. A ciklusom általában 29-30 napos, viszont előző hónapban kétszer is megjött, egyszer a hónap elején(07.01) aztán pedig a végén (07.30).Ebben a hónapban egy baráti összejövetel alkalmával jakuzziztunk, másnap pedig belázasodtam, egészen 38,5°C-ig ment fel, aztán nagy mennyiségű, barnás, eleinte véres folyásom volt, na meg erős, migrénszerű fejfájásom. A tapasztalataim alapján a méhszájam az ujjbegyemmel viszonylag könnyen elérhető, zárt, kezd puhulni. Se folyásom, sem pedig lázam nincs, ami maradt, az néha egy kis fejfájás és a "mindjárt megjön" érzés.Egyébként 4-5 nap múlva kéne megjönnie. Szerintetek ez valamilyen gyors lefolyású fertőzés, vagy inkább baba? Előre is köszönöm ( a nyilván komoly) válaszokat!

2012. aug. 23. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
A terhességtől nincs láz.Minden esetre egy tesztet nem árt csinálni.Valószínűbb,hogy valami fertőzést szedhettél össze.
2012. aug. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább valami fertőzés,de doki vagy teszt többet tudna mondani
2012. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha tampont használsz, TSS is lehet! Menj orvoshoz mielőbb!
2012. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vártam, míg meg kellet volna jönnie, de nem jött (tegnap), ma reggeli pisivel teszteltem, negatív...pontosabban kőnegatív, még csak szellemcsík sincs. Olyan érzésem van, mintha bármelyik pillanatban megjöhetne, a hátam fájdogál, de inkább úgy, mintha elfeküdtem volna, a mellbimbóm meg olyan, mintha lehorzsoltam volna róla a bőrt, legalábbis tapintásra úgy fáj. Egyik tünetem sem olyan, mint a szokásos PMS, ugyanis azt már ismerem, van, hogy nálam ájulással, hányással jár. A melleim még most kezdtek el bekeményedni, ami úgy 4-5 nappal menstruáció előtt szokott. Valakinek van valami ötlete hogy mi lehet velem?
2012. aug. 30. 11:34
 5/10 anonim ***** válasza:
hormonzavar,menj minél hamarabb orvoshoz,én 38,5 fokos lázzal tuti nem terhességre gondolnék
2012. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pár hónapja voltam nőgyógyásznál, nem talált semmi érdekeset, ettől függetlenül apró göböket észlelt a méhszájamon a párom, amik következő napra már nem voltak ott, egyet kivéve, az már évek óta ott van, a nőgyógyász még sose mondott rá semmit. Egyébként hormonzavarról... szilveszter előtt volt olyan, hogy 43napra jött meg, de volt már, hogy 27.
2012. aug. 30. 17:23
 7/10 anonim ***** válasza:
na éppen ezért lenne érdemes orvoshoz menned,nekem 6 hete a nődokis kontrollon semmit se találtak héttel ezelőtt meg kiderült,hogy cisztám van
2012. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ez összefügghet a késéssel? Mármint a ciszta, mert egyszer már volt, de akkor nem volt kimaradásom.
2012. aug. 30. 19:12
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:igen,ki is maradhat,ciszta ugyanis okozhat szabálytalan ciklus,és a ciszta szintén okozhat lázat,hőemelkedést hosszabb ideig,én nekem is volt hőemelkedésem és hőhullámaim is voltak,cickafarkfű enyhítette a tüneteket
2012. aug. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, én a lázzal annyira nem foglalkozok, ugyanis az csak egy napig tartott, utána mintha elvágták volna, másnap már olyan jól voltam, hogy csak na. Most konzultáltam egy nőgyógyásszal,ő mondta, hogy ha visszajön a nődokim szaladjak el hozzá (persze, elszaladni csak úgy megy...egy hét mire időpontot ad, meg lehúz vagy 12.000rel, ami azért nem mellékes mert diákként minden fillért ugye számolgatni kell), de minden esetre ő is csak azt tudta mondani, hogy várjak, míg megjön, meg szorgalmasan tesztelgessek, aztán ha egy hét kimarad, akkor kezdjek el megijedni, mer 2-3 nap még normális, főleg negatív teszttel. Egyébként amin már kínomban csak nevetni tudok, az az, hogy akármilyen problémával mentem eddig nőgyógyászhoz, letudták egy kis ultrahanggal meg turkálással és megnyugtattak, hogy nincs bajom, és lehetőleg inkább soha el se kezdjek fogamzásgátlót szedni
2012. aug. 31. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!