Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Bemehetek így tamponnal?...

SOS! Bemehetek így tamponnal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Apával megbeszéltük,hogy egy óra múlva strandra megyünk.Most vettem észre,hogy megjött,nem fájt semmim és nem is vártam ilyen koránra :S Csak barna jön,nagyon nagyon kicsi.

Ha nem szeretném lemondani,így még belemehetek tamponnal? Talán nem erősösik fel,kb. két óra lenne a strand.

Mit tegyek? (Egyébként használok tampont!)

UI:csak ritkán járunk strandra,nem szeretném lemondani,ha nem muszáj! De a fertősektől viszont félek! :S


2012. aug. 23. 15:24
 1/8 A kérdező kommentje:
* fertőzésektől
2012. aug. 23. 15:25
 2/8 poiu ***** válasza:
Bemehetsz. (Ha van Canestened otthon, kend be vele a tampont).
2012. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha csak egy órára mész vízbe, és maximálisan betartod a higiénés szabályokat, akkor nyugodtan mehetsz. :)
2012. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz :)
2012. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mégsem mentünk el,de azért köszi,ment a zöldike :))
2012. aug. 23. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok. Miért nem mentetek el? Megmondtad legalább Apukádnak, hogy menstruálsz?
2012. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze,megmondtam.De így én nem szeretnék és nem is vagyok hajlandó vízbe menni.Az egészség az első.Apa pedig megértette :)
2012. aug. 23. 18:08
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Megint a 3. vagyok. Igazad van, hogy az egészség a legfontosabb, és örülök, hogy Apukáddal is őszinte voltál! Sok lány vehetne Rólad példát, akik még az anyukájukkal sem őszinték!
2012. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!