Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes, ha a 2 levél...

Lehetek terhes, ha a 2 levél fogamzásgátlót szünet nélkül veszem be?

Figyelt kérdés
És ha 2-3x eljátszom ezt?
2012. aug. 23. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz szünetet tartani? Szerinted poénból van kitalálva, hogy így kell szedni?
2012. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 blanka17 válasza:
Anno nekem doki azt mondta,ha egyszer vmiért ki akarom hagyni a menstruációt (fontos utazás pl),akkor meg lehet csinálni,nem gond,ettől terhes nem leszel. De azért sűrűn ne csináld,teljesen összezavarod a ciklust vele.
2012. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért mert egész nyáron nem tudtam együtt lenni a párommal..és most utolsó héten van rá lehetőségem...és pont vasárnap jön meg :(
2012. aug. 23. 23:09
 4/6 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy szilveszterkor eljátszottam az évi 1-et és azt szeretném tudni, hogy nagyobb probléma lehet-e belőle, ha most még 1x lenne :( 3 éve szedek fogamzásgátlót!
2012. aug. 23. 23:10
 5/6 blanka17 válasza:
Szilveszter elég rég volt,szerintem nem lenne gond. Nálam is volt ilyen szükséghelyzet régebben,és azóta is minden rendben.
2012. aug. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet büntetlenül sokáig szórakozni a szervezettel. Terhes nem leszel, de a ciklusod teljesen összezavarod, esetleg ciszta kialakulását elősegíted, azt holt ziher..


A menstruáció nem kívánságműsor, mindent el lehet persze hormonokkal intézni a szó legszorosabb értelmében is...

én biztos, hogy nem csúsztatnám szex miatt!

2012. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!