Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Persssona kérdése:

Lehetek terhes ha a fogamzásgátló szedése közben jött meg majd a szünetben együtt voltam a barátommal?

Figyelt kérdés
1 éve szedem a Belara fogamzásgátlót és most miközben szedtem akkor jött meg a menstruációm, de viszont már csak 4-5 szem volt belőle, elmúlt majd amikor elfogyott és jött az 1 hetes szünet akkor megint megjött 2 napra, holnap kell bevennem a szünet utáni első szemet de a szünet közben együtt voltam a vőlegényemmel és most aggódok, hogy nehogy valami baj legyen amiért így megzavarodott egy kicsit, lehetek ettől terhes?
2012. ápr. 2. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

AZONNAL orvost keress fel

ha a szedés alatt vérzés vagy pecsételés lép fel, akkor valami gond van a tablettával, és vissza kell menni az orvoshoz, mert az is lehet, hogy nem véd

valószínűleg amúgy majd váltanod kell másik gyógyszerre, vagy szünetet tartani, de ezt orvossal megbeszélheted

2012. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 21., még tablettás napon szokott indulni a vérzés, beszéltem nem egy, nem kettő nőgyógyásszal, azt mondták, nincs gond, hat a gyógyszer... Szerintem neked sem kell aggódnod, max. ha legközelebb mész gyógyszert íratni, kérdezz rá.
2012. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap megyek az orvosomhoz! Szép napot nektek!
2012. ápr. 3. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!