Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha még nem állt be...

Normális, ha még nem állt be a mensim?

Figyelt kérdés
16 vagyok, kb 12 éves koromban jött meg, de össze vissza.. vagy késuk, vagy előbb, vagy kimarad... Ma reggel is arra keltem, hogy megjött.. Persze sejtettem, mert előtte nap mindig görcsöl a hasam, de 3.a fele kellett volna megjönnie.. Mondjuk jó, hogy most jött meg,nem a suliban, de a strandot felejthetem el...
2012. aug. 24. 07:42
 1/7 A kérdező kommentje:
12 éves koromban jött meg először *
2012. aug. 24. 07:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát 4 év alatt azért már be kellett volna állnia. Szerintem az lenne a legjobb ha orvoshoz mennél, mert biztosat csak ő tud mondani. Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. aug. 24. 07:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy mondják,menstruáció. ne rövidítsünk már mindent,de komolyan... -.-'
2012. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked ki szólt? Nem tetszik, ne nézd! Ha meg csak flegmázni jöttél húzz a fas*ba... De nagyon boldog vagyok amikor kérdezek valamit, aztán feltűnik egy ilyen IQ bajnok, mint te .. -.-
2012. aug. 24. 08:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha zavar a dolog, menj el nődokihoz. Viszont! Valószínűleg csak fogamzásgátlót fog felírni "orvoslás gyanánt". Ezt pedig ne fogadd el, ha nem élsz szexuális életet! Ha nem muszáj, ne szedj hormonokat befolyásoló tablettákat.

Ez csak egy tanács, a többi rajtad áll.

2012. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Nem fogok elfogadni fogamzásgátlót, mert tudom mit művel a szervezettel, a nagynéném 55 kg-ról 85kgra hízott tőle, meg felborult a hormonháztartása... Úgyhogy azt inkább hanyagolom, mielőtt én is így járok
2012. aug. 24. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!