Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor megjött?

Most akkor megjött?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem tudom hogy meg jött-e mert piros bugyi volt ma rajtam és így nem látszik. Éreztem hogy, folyik valami de ilyen már máskor is volt és azt hittem hogy, megint csak fehérfolyás de nem tudom mert sok fehérfolyás van a bugyimban és körülötte 1 nagy folt ami lehet hogy, barna folyás de lehet hogy, megjött. Gatyám is pirosas lett mert ugye a bugyim is piros és így átszíneződött. Még soha nem menstruáltam, minden jel meg volt rá meg a többi... Előre is köszönöm.
2012. aug. 24. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de ezt legjobb lenne, ha anyuddal beszélnéd meg. Vagy idősebb nővéreddel. Vagy valami.
2012. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
OkÉ, meg is fogom. Köszönöm.
2012. aug. 24. 19:31
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, megjött! :)

Nekem is hasonló volt, csak nekem középen volt egy nagy fost és körülötte meg halvány rózsaszín. Aztán amikor megtöröltem már rendes piros vér volt.

2012. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fogj egy fehér papírzsepit vagy wc-papírt, töröld meg. Ha rózsaszín/piros/barna, akkor megjött. Ha nem, akkor nem.
2012. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Kedves utolsó válaszoló ezt már nem tudom megtenni mert egész nap boltban voltunk és későn értünk haza.
2012. aug. 24. 20:27
 6/13 Minii Vikii ***** válasza:
De hát ha egész nap úton voltál és megjött, akkor teljesen átázhattál.
2012. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nadrágom rózsaszínes volt tehát átáztam és éreztem hogy, valamiben mintha tocsognék.
2012. aug. 24. 23:38
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy most biztos azt gondoljátok hogy, ezt nekem kéne tudnom és ti ezt honnan tudnátok de valakinek volt már ilyenje? És én onnan is gondolom hogy megjött mert mostanság feszült a hasam alul és fel volt puffadva meg szokott nagyon görcsölni, a mellem is érzékenyebb lett..... Csak nem vagyok benne biztos.
2012. aug. 24. 23:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha megtörölted a puncid, és véres volt a papír, akkor ha nem érzel csípést pisilésnél, akkor menstruálsz!
2012. aug. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok, ma már láttam mert nem piros bugyi volt rajtam és barna folyás. És így már tegnap is és ma is barna folyásom volt. Akkor ez azt jelenti hogy, valamelyik nap meg fog jönni ha már 2 napja barna folyásom van?
2012. aug. 25. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!