Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor megjött?

Most akkor megjött?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem tudom hogy meg jött-e mert piros bugyi volt ma rajtam és így nem látszik. Éreztem hogy, folyik valami de ilyen már máskor is volt és azt hittem hogy, megint csak fehérfolyás de nem tudom mert sok fehérfolyás van a bugyimban és körülötte 1 nagy folt ami lehet hogy, barna folyás de lehet hogy, megjött. Gatyám is pirosas lett mert ugye a bugyim is piros és így átszíneződött. Még soha nem menstruáltam, minden jel meg volt rá meg a többi... Előre is köszönöm.
2012. aug. 24. 19:24
1 2
 11/13 Minii Vikii ***** válasza:
100%

Gratulálok, nagylány lettél! Te már 2 napja menstruálsz! :)

A menstruáció első két napjában(általában) barnás szokott lenni, és a menstruáció végén is.:))

2012. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. Majd akkor szólok anyának. :)
2012. aug. 28. 15:10
 13/13 anonim ***** válasza:
sziaa :) nekem ilyen sárgás folyás ami egyre barnább lett mármint olyan h sötét sárga és benne már vann barna is... és neked nemsokára megjön :) hassználj mindenap tisztasági betétet! és vigyél magaddal már normál betétet is!!! :)
2012. szept. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!