Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti milyen görcsoldót ajánlanátok?

Ti milyen görcsoldót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Menstruációs görcsökre gondolok, mi/mik a legbeváltabb gyógyszerek, praktikák? Mert annyira fáj a hasam meg a fejem, mint még soha..
2012. aug. 24. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Algoflex M... Nagyon erősen görcsölök évek óta, kb régen hányás szintig jutottam el, és már mindent kipróbáltam. Az Algoflex M az egyedüli ami megszünteti a görcseimet.
2012. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. aug. 24. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Algoflex M-et használok én is. Hallottam már olyat is, hogy sót kell fel melegíteni azt egy konyharuhába bele rakni és azt a hasadra rakni. Én próbáltam de nekem nem használt, de ez én vagyok lehet neked jó lesz meg éri ki próbálni.
2012. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Régebben Flector port ittam(vízben fel kell oldani, receptköteles) az nekem segített. Az Algoflex M-ről inkább nem írnék vélemény-.-

Mindenkinek más válik be.

2012. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2012. aug. 26. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!