Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Honnan tudom, hogy a...

Lányok! Honnan tudom, hogy a barátnömnek tényleg megjött-e? Vannak vlmi árulkodó jelek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 17:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Huhh! Nehéz kérdés, mivel mindenkinél más tünetekkel jelentkezik, pl. görcsök, hányinger, izzadás stb. A legbiztosabb, ha egyszer bemész a WC-be miután ő kijött és megnézed dobott-e a kukába használt betétet vagy tampont. Sajnálom, hogy így kell vizsgálódnod, de miért nem hiszel neki? Idősebb már és gyanús, hogy gyermeket akar, vagy mi a gond?
2009. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Pattanások, ingerlékenység.
2009. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
esetleg idegesebb, ingerlékenyebb akkor. vagy nézz bele a bugyijába :D
2009. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Igen van. Tampont használ és a zsinor látszik. Illetve sűrűn jár wc-re. Vagy ha nem tampont használ akkor betétet. Azt a legkönnyebb észrevenni. Vastagabb ott lent a bugyi.
2009. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Jajj azt nem tettem hozzá, hogy egyik tünet sem kötelező. Nekem se pattanásaim, se nem izzadok és még ingerlékeny sem vagyok. Szóval biztosat nem fogsz ilyesmiből megállapítani sajnos.
2009. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Kösz szépen a válaszokat!


17:34- Eddig nem volt gond a sexel,de mostanában sürün jön elö külömbözö indokokkal,h miert nincs kedve hozza. Ma épp azzal ált elö,hogy megjött neki.

Kül. meg 17 éves a csaj,uh nem hiszem,h gyereket akar:D

2009. júl. 25. 17:48
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Áhh vagy úgy, szóval ez a gond. Nos, nem kezdett el a barátnőd fogamzásgátló tablettát szedni? Az okozhat nagyon erős libidócsökkenést, és akkor az ember egy porcikája sem kívánja a szexet. Elég sűrűn előforduló mellékhatás, ebben az esetben egy másik tablettát kell íratni. Ha nem erről van szó, akkor érhette akár lelki gond, vagy talán csak a hőmérsékletingadozásra reagál így a szervezete, idővel helyre jön. Persze a legvalószínűbb, hogy tényleg megjött neki.
2009. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Fogamzásgátlót nem szed.

Kösz a segitséget!


De,lehet szakitás lesz a vége.

2009. júl. 25. 18:06
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha már azután nyomozol, hogy igaz-e amit mond, akkor szerintem hagyd a csudába az egészet. Ha nincs bizalom, akkor miért vagytok együtt?


Igen, általában a több evé, esetleg több édességfogyasztás, izzadás, nyűgösség, görcs UTALHAT erre, de valakinél semmi tünete nincs, így ez sem biztos. Na ilyen esetben jó, hogy görcsölős vagyok, nálam fel sem merülhetne, hogy igaz-e, úgy haldoklom olyankor, mint egy döglődő teve...:)

2009. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
számold ki. ha ma jött meg neki akkor a rákövetkezndő 28 napig tuti h nemjön meg neki mégeccer :D ésha 35 napon túl mondja azt h megvamn, akkor azsem igaz.
2009. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!