Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez igaz? Valahol...

Szerintetek ez igaz? Valahol az láttam hogy akik sportolnak azoknak később jön meg ez igaz?

Figyelt kérdés
csak mert már mnden jele megvan annak hogy nemsokára meglesz

2012. aug. 26. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogyha valaki nagyon komolyan veszi a sportot, és versenyszerűen csinálja kicsi korától. Ha a teste nagyon igénybe van véve.
2012. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki túlzásba viszi a sportot, az tényleg késleltetheti a menstruációt, sőt olyat is hallottam, hogy meg is szünteti. Hány éves vagy? Lehet, hogy Neked még amúgy se jönne meg a menstruációd.
2012. aug. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
12 és fél éves vagyok és csak 9-10 éves korom ótavégzem az uszást meg csak heti 2-szer van
2012. aug. 27. 09:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Van már valami jele rajtad a nemi érésnek? Lehet, hogy még amúgy sem jönne meg a menstruációd. 2. voltam.
2012. aug. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
minden jele megvan
2012. aug. 27. 09:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, akkor nem mondthatjuk hogy "túlsportolod" magad. Én is úszok, de én minden nap, reggel és délután és nekem 14 évesen jött meg. De hallottam hogy Egerszegi Krisztinának 16 évesen jött meg!!
2012. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az kemény nem is sportolok olyn sokat csak heti 2 szer 1 órát meg plusz a sulival 2 hetente egy órát
2012. aug. 27. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!