Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik (szinte) napi rendszeress...

Akik (szinte) napi rendszerességgel sportolnak, azoknak hogy van rá idejük?

Figyelt kérdés

Nem a hivatásos sportolókra gondolok, hanem olyanokra, akik dolgozni/suliba járnak, és így is van idejük sportolni.

Milyen egy átlagos napirendetek?

Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul, de nagyon ritkán van olyan napom, amikor időm és energiám is van elmenni mondjuk edzőterembe...


2012. febr. 27. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 8 óra munka. 10-18 ig.

Edzős napokon felkelek korán és elmegyek kondiba, utána haza, még eszem is egyet rendesen, és 10 re meg munkába.

2012. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra van időmamit meg karok csinálni. Ha valamit nem akarok megcsinálni én is azt mondom, hogy nem volt rá időm.
2012. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:

/én itthon edzek/


mostanság olyanok a napjaim hogy kelek 6kor

-eszek /rizs-csirkemell-zöldség/

-elkészülök

-megyek a vonathoz

-bemegyek miskolcra melózni 8ra

-beérek eszek gyorsba 1-2 banánt

-később reggelizek /rizs-csirkemell-zöldség/

-ebédelek /rizs-csirkemell-zöldség/

-4 óra felé még eszek /rizs-csirkemell-zöldség/

-meló vége 5 órakor

-készülök haza elkészítem a protein shékem

-még leérek a tiszaira megiszom

-haza sétálok gyorsba 6:10 re kb haza érek gyorsan megmelegítem a kajám /rizs-csirkemell-zöldség/,18:30ra meg kell ennem,ha nagyon hulla vagyok iszok egy kávét is el ne aludjak

-18:55kor iszok egy nitrogén oxid fokozót-rakok hozzá kreatin monót is pár grammot

-19:30 edzés

-edzés után protein-dextróz

-fürdés

-fél 10felé 125-150g túró

aztán tvzés és elment egy nap

2012. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én vidéki vagyok, suliba járok Bp-re, és a mellettünk lévő városba járok dolgozni, ha délután ráérek.

Ha suli van és 8-ra megyek, akkor 5-kor kell kelnem, majdnem 2 óra az út oda, ugyan ennyi vissza, ha korán (1-2 felé) hazaérek, akkor megyek dolgozni, oda kocsival tudok csak menni, és úgy 7-8-ig vagyok ott.

A lájtosabb napokon 4-5 felé érek haza a suliból vagy a munkából, de ilyenkor általában tanulok, vagy takarítok, mert hetente csak 1 ilyen napom van.

Szombaton is suliban vagyok reggeltől délutánig.

Az edzőterem abban a városban van, ahol dolgozok, de csak 8-ig van nyitva, szóval munka után se tudok bemenni.

Amikor jó az idő, akkor szoktam bicajozni, futást sajnos a térdem nem bírja.

2012. febr. 27. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:

a boltomban vagyok eladó.

9 és 10 között a kutya sem jön be,uh addig fegyencezek,hazamegyek pihenek,kajálok,aztán megyek bokszolni,vagy otthon kettlebellezek,ugrókötelezek.

2012. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!