Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász egyből meg tudja...

A nőgyógyász egyből meg tudja mondani mi lehet a baj, vagy mintát venne és csak napokkal később lenne eredmény/gyógyszer?

Figyelt kérdés
Felfázás szerű tüneteim vannak, holnap elutazom (ezért a kérdés).
2012. aug. 27. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kenetet vesz, és azt elküldi a laboratóriumba. Pár nap múlva megtudod az eredményt. Legalább is az én orvosomnál így megy.
2012. aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha alapos a nőgyógyász, akkor kenetet vesz és annak az eredményéből diagnosztizál, mert így lehet a legpontosabban megtudni, hogy mi bajod van.
2012. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

az én nőgyógyászom már a vizsgálatok során mondta mindig, ha valami nem stimmelt, a laborvizsgálat csak meg szokta erősíteni a diagnózist.


Ha felfáztál, igyál rengeteg vizet, 4-5 l-t, nekem segített, pedig már véreset pisiltem, mindig csak pár cseppet.

2012. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meleg sós fürdő + sokat inni.
2012. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!