Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki tolta már el a menzeszét,...

Aki tolta már el a menzeszét, gyógyszerszünet elhagyásával, azoktól kérdezném?

Figyelt kérdés
Kinek volt vérzése mégis , ennek ellenére, rendes időpontban?
2009. júl. 26. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
mivel ez művi menstruáció, úgy hívják, gyógyszer megvonásos vérzés, így csak akkor menstruálsz, mikor 3-4 napra abbahagyod a gyógyszert. Ha folyamatosan szeded akkor nem.
2009. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Soha.
2009. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2x toltam el eddig,és ugy jött meg ahogy én szerettem volna...egyszer 2 nappal toltam el,hogy azután hétvégén sose legyen meg,egyszer pedig 2 levéllel szedtem be
2009. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem volt, de csak pecsételő, néha-néha
2009. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

UGy gondoltam, hogy nem tartok szünetet...egyszer régebben csináltam ilyet, de akkor megjött közben is...:S

Pedig jó lenne ha most nem jönne meg, de így nem merem....mert akkor most is lenne, meg akor is ááááááááááá



MEg már azt sem tudom mikor jön meg, eddig hétfőn, egy ideje meg vasárnap, utoljára meg szombaton...

most akkor attol is félek, hogy mi van ha szombaton?:S

vagy csak véletlen?? annyira elegem van már belőle....

vasárnap jön meg, és péntekig tuti tart, talán szombaton is van....5-6 nap..miért nem lehet 4?

2009. júl. 26. 12:58
 6/11 anonim ***** válasza:

sztem próbáld meg kitolni a tabival, nemmindegy h tabival vagy nélküle jön meg?:D

és mért jön meg neked ennyire összevissza? rendesen szeded a tablettákat? egyidőben? MER ÉN RÉGEBBEN ESTE 9KOR SZEDTEM, AKKORMÁR VASÁRNAP JÖTT MEG, aztán amióta hajnali 3kor veszem be (:D) azóta hétfőn jön meg.

2009. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az nem mindegy h annak ellenére h nem tartok szünetet megjön most is, meg megjüön a levél végén is ( és csak 2-3 szabad hetem van :S )


Nem összevissza jön meg, 3 éve szedem, eleinte hétfőn jött meg, 6-9 hónapja már vasránap este vagy délelőtt.

ezeleőtt pedig szombaton.


Meg most általában olyan h egyik hónapban több, másikban kevesebb....


Előző levél végétn lévő 4-5 szemet elfeljtettem bevenni, lehet az is megborította most, vagy nem tudom mi...hogy szombat lett.. :'(

2009. júl. 26. 13:26
 8/11 anonim ***** válasza:

hát ha 4-5 szemet elfelejtettél bevenni akkor necsodálkozz...:D

amúgy, ha nagyon összevissza jön meg, akkor vissza kell emnni az orvoshoz, főleg hogyhamár régóta szeded, mert az azt jelenti h már nemjó neked a tabletta, így megmég teherbe is eshetsz

2009. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ilyennek gyógyszert adni, be sem veszed, istenm, nem is értelek akor min csodálkozol?
2009. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

KEdves utsoló kívánom hogy a te életedben ne következzen be olyan fájdalom és idegesség, stressz, agykikapcsolás h elfelejts dolgokat.....

könnyen dumál, akinek könnűy az élete

2009. júl. 26. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!