Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Párom merevedése összefügghet...

Párom merevedése összefügghet a dohányzás elhagyásával?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt. A szex nem volt rossz eddig sem, de sokszor lekonyult neki szex közben, pedig állította hogy nagyon kíván. Volt ez miatt pár kellemetlen beszélgetésünk. Az előző kapcsolataiba ilyen gondja soha nem volt.

Egy hete leszokott a dohányzásról és most keményebb neki mint valaha, nem konyul le, érzem is rendesen, nagyon jó vele.

Lehet hogy attól van ez hogy leszokott a dohányzásról?

Ő 29 éves.

22/L


2011. febr. 22. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten nem hiszem, hogy a csak a dohányzás elhagyása okozhatja. Már csak azért sem, mert 1 hét azért még nem nagy idő ebből a szempontból. Nem ürül a nikotin ki a szervezetéből ennyi idő alatt. De lehet, hogy maga a dohányzás stresszelte, pl: érzed rajta a cigi szagát. Ebből a szempontból lehet a dologban valami.
2011. febr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem hiszem

nálunk épp forditva van...mióta nincs cigi,azóta a szexhez sincs annyi kedve,frusztrálja a tudat,hogy máskor szex után mindig rágyújtott,most meg nem lehet...

2011. febr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem értem... Mi most csak ehhez tudtuk kötni. Nembaj, már az is jó ha ezt hisszük, vagy hiszi és működik rendesen a szex.
2011. febr. 22. 09:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Viszont azt el tudom képzelni, hogy ha ennyire meg akart neked felelni, hogy még a cigit is letette, akkor beszerzett pár szert, ami segít neki, hogy felálljon. Nem értem, hogy mit kell ilyenen kellemetlen beszélgetésekbe bocsátkozni meg mért kéne mentegetnie magát, hogy mennyire kíván. Hosszútávon szépen tönkreteszi magát azzal, amit szed.
2011. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehetne köze hozzá, hiszen a dohányzás okozhat merevedési problémákat, de ilyen rövid idő alatt nem hiszem, hogy ettől van. Mindenesetre örüljetek :D
2011. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valamit biztos elkezdett szedni titokban hogy mostmár ne mondjon csődöt.
2011. febr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
100% hogy nem szed semmit. Ebben biztos vagyok. Pénze se lenne rá, a másik meg hogy nem az a fajta aki csak úgy bekapkodna ilyenre gyógyszert.
2011. febr. 22. 09:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak hasonló problémák. nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet, csupán csak annyit, hogy tudja mellette vagyok, és nem akarom elhagyni. Aztán lassan lassan kezdett változni a helyzet. Nyilván a buksijában kóválygó gondolatokat kezdte rendbe tenni.
2011. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A dohányzás érszűkítő hatású. Ez a nikotin egyik "gyors" hatása. Szóval bizony lehet, hogy ezért működik jobban. Ehhez nem kell ürülnie még a szervezetből, csak az kell, hogy ne kapjon utánpótlást.


Egészégnevelő

2011. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2011. febr. 22. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!