Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok ajánlani egy jó nőgyógy...

Hercegnöcske1993 kérdése:

Tudtok ajánlani egy jó nőgyógyászt budapesten?

Figyelt kérdés
18 éves szűz lány vagyok és egy ideje furcsa a folyásom.Elég sok és nyálkásos fehér,néha sárgás,nyomot hagy a bugyimon és néha viszket a nemi szervem.Halottam egy olyan házi praktikát akinek bevált hogy élőflórás natúr joghurtot belemártott egy tamponba és fel dugta és hatásos volt.Szerintetek nem lesz baj ha kipróbálom?
2012. aug. 27. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj, de jobb az ilyet orvosra bízni, mert többféle gombabetegség van. Fiatal vagy még, ha elkezeled, vagy tovább terjed a fertőzés, a szülőképességedet is veszélyezteted.

Véleményem szerint bármelyik kórházban, rendelőben találsz megfelelő dokit, ott ingyenes, a magándokik se tudnak többet, csak minden csilli-villi, és 15-20 ezer

ft-ot fizetsz egy vizsgálatér,

vesz egy mintát, és ad rá kencét, esetleg tablettát.

2012. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha büdi és viszket, valamint zöldes, árgás a folyásod, akkor valószínűleg gombás fertőzés.

Ha még nem voltál, akkor elsőre mindenképpen női dokit javasolnék, mert azért elötte csak elviselhetőbb a vetkőzés és a terpesztés is mint egy, mondjuk 30 éves ffi előtt!

Azonkívűl a női doki szinte "kollega" aki félszavakból is ért és a ki nem mondott kérdéseket is tudja, hiszen ő nem csak könyvből tanulta a "nőt" mert hát ő is az.

2012. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz mindenképpen, ne barkácsolj! Nekem bevált dokik:

Dr Nyitray Gábor

Dr Varga Horgosi Ágnes

Dr Kovács Zoltán (mondjuk terhesgondozásra, szülésre inkább nem ajánlanám, de amúgy rendes, alapos)

2012. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Az utolsótól szeretném megkérdezni hogy a női orvos akit írt ő hol rendel?
2012. aug. 28. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
A Bajcsy kórházban dolgozik, és tudtommal a hozzá tartozó rendelőintézetben is elérhető. Én csak a Bajcsyban találkozta,m vele 2x, szülés kapcsán (de nem ő volt az orvosom), viszont nagyon rendes, aranyos, és alapos fiatal doktornő.
2012. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. aug. 28. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!