Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Piros pöttyök jelentek meg a...

Piros pöttyök jelentek meg a karomon és a hasam felett. Lehet a betét vagy a szappan miatt amit használok? Mert megjött és nem hinném h. az miatt van.

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
60 millió dolog miatt lehet kábé, de szerintem legkevésbé a menstruációhoz, vagy a betéthez vagy köze. Váltottál mosópart, szappan, tusfürdőt, sampont, parfümöt stb. mostanában? Milyen anyagú ruha van rajtad? Új? Ha igen, kimostad mielőtt felvetted? Mit ettél? Valami szokatlant esetleg? Ettél, ittál, viselték valami újat, szokatlant mostanában? Bogárcsípés? Viszket? Ég? Fáj?
2012. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát viszket de majd elmegyek orvoshoz amúgy szappant váltottam meg elvileg betét miatt is lehet
2012. aug. 28. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem az nagyon ritka. de akkor szappan lecserél, betét lecserél.
2012. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!