Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Logikus az, hogy amióta...

Logikus az, hogy amióta tampon helyett betétet használok, egy- két nappal lerövidült a menstruációm?

Figyelt kérdés
Személy szerint örülök neki, mert 6- 7 nap volt, most pedig 4 max 5 nap. Van összefüggés?

2012. aug. 16. 18:57
1 2
 1/16 anonim válasza:
Lehetetlen, hogy a tampon miatt lenne!
2012. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A tamponban vagy egy csomó vegyszer, amit nem írnak rá a dobozra. Egyesek szerint képes erősebbé tenni a vérzést, ezt persze sokan tagadják. Én mindenesetre jobban görcsöltem tamponnal, és ezt is el tudom képzelni.
2012. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Logikus, mert könnyebben ürül, a tampon akadályként (is) viselkedik.
2012. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Kedves Nénike! Ha tudnád, hogy én ezt hányszor próbáltam elmagyarázni, de az lett a vége, hogy sokan lehülyéztek, meg lebunkóztak.
2012. aug. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Köszi a megerősítést! : )
2012. aug. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A 4. válaszoló vagyok. Inkább én köszönöm Neked, Kedves Nénike a megerősítést. Úgy látszik mégsem vagyok olyan hülye, mint azt sokan gondolják! Minden jót kívánok Neked Kedves Nénike, és persze a Kedves Kérdezőnek is! :)
2012. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Annyira mondta itt mindeki, hogy a tampon igy rossz meg ugy rossz, hogy kiprobaltam nelkule. Es bar en nem ereztem magam rosszul azzal sem, ha megis igy lerovidul tole menstruaciom, akkor mar megeri elhagyni.
2012. aug. 17. 16:35
 8/16 harisnyababee ***** válasza:
Azt nem tudom, h a betét miatt rövidült e le, mert nekem ugyanannyi ideig tart betéttel is, mint anno tamponnal. Azt viszont alá tudom támasztani, h amióta tamponról betétre váltottam, egyszer sem görcsölt a hasam.
2012. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nekem is :D Elfogyott a tamponom és az ünnepek miatt nem volt alkalmam venni, de amúgy 5 napig szokott lenni, most viszont 2 nap volt. !!! 2 NAP :DD !!! DE ettől függetlenül én nem tudok tampon nélkül élni vagy mozogni :S Viszont most nagyon örülök :D
2012. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Latod, en is igy voltam vele, tamponnal nottem fel kb :-)

Sosem hasznaltam betetet. Elgondolkodtato!

2012. aug. 21. 01:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!