Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez miért lehet? Enyhe vizelett...

Ez miért lehet? Enyhe vizelettartási nehézségekkel küzdök.

Figyelt kérdés
Ez annyit takar, hogy általában másfél, két óránként kell mennem wc-re.Tehát napjában kb 8 alkalom.Ez nagyon gyakori? mennyit kellene kibírni?(lány vagyok 21 éves). De semmi fájdalmam nincs, kivizsgáltak és semmit nem találtak, azt mondták esetleg a stresszes életmódtól. Ez tényleg lehet? Mit kellene tennem,hogy javuljon a helyzet? Létezik olyan,hogy kicsi lenne a hólyagom?

2012. aug. 28. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a stressztől.
2012. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poiu ***** válasza:
Ha rendesen iszol (sokat), ez teljesen normálisnak tűnik. Nyáron különösen. Ha még kávézol is, akkor pláne.
2012. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem átlagosan 2 liter folyadékot veszek magamhoz egy nap.Ez egyébként a mindennapi életben nem zavaró, meg amúgy is úgy tudom a nők gyakrabban járnak,mint a férfiak.Csak adott esetben, pl egy mozi, vagy egy esküvő, na olyankor elég kellemetlen, mert ha eltelik ez az idő akkor szinte azonnal menni kell:S
2012. aug. 28. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút nem sok... ha sokat iszol, annak valahol ki is kell jönni, jobb, mintha vizesednél. Én nem tartom számon, hogy hányszor megyek naponta, de biztos többször, mint te és nem hinném, hogy ez betegség.
2012. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
Mozi? Nekem is. Ha készülsz ilyen helyekre, akkor egy órával előtte ne igyál (kávét min 3 órával korábban) és pisilj előtte.
2012. aug. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!