Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában elég sokszor...

Mostanában elég sokszor vizelettartási problémával küzködök. Mi a teendő? Kihez kell fordulnom? Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Pl: sétálok haza a buszmegállóból és kell pisilnom, nem nagyon, hanem kicsit. És ahogy felléptem a lépcsőre már elkezdett csurogni és nem tudtam visszatartani. Sokszor van olyan is hogy ha ülök, és felállok (de nem hirtelen) akkor egyből úgy beszúr valamelyik petefészkem hogy utána nem bírok mozdulni sem.


21/L


2012. máj. 7. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj nőgyógyászhoz. Szerintem valami fertőzés okozza.
2012. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először házorvoshoz. Az viszont nagyon nagyon fontos, hogy emiatt, egy pillanatig se szégyelld magad, mert erről nem tehetsz! Ettől semmivel sem vagy kevésbé jó, mint bármelyik jó szándékú ember!!! Minden jót kívánok Neked! :)
2012. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat! :) Köszönöm, és igazad van!
2012. máj. 7. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Abszolút egyet értek, hozzáteszem, hogy urológushoz is mehetsz. Nekem ezt a problémát mondjuk a nőgyógyászommal sikerült megbeszélni legkönnyebben, ott már lassan semmit nem érzek cikinek, így a második babát várva. Ha jó a nődokid, mehetsz hozzá, ha kevésbé feszélyezne mondjuk a háziorvos, akkor hozzá, ha pedig úgy döntesz, akár az urológián is tudnak segíteni. Sok sikert, írj majd, mi volt!
2012. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csütörtökre kaptam időpontot az urológiára. Kicsit félek. A nőgyógyászom nem olyan fajta hogy ilyenbe segítene, így maradt az urológia. Mit fognak velem csinálni?
2012. máj. 8. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne félj!! Első körben kikérdeznek a panaszokról, vizelet vizsgálatot kérnek a labortól, esetleg uh-ot csinálnak. Szerintem nagyon nem kell másra számítanod elsőre. Írhatnak gyógyszert, vagy megoldás lehet a műtét is, bár ahhoz fiatal vagy. (Nekem szülés után, a második terhességem alatt lett ilyen problémám, majd ha megszületik a tesó, akkor van kilátásban műtét, de még nem is biztos, hogy kell.) Lehet, hogy csak vm húgyúti fertőzés okozza a panaszaid, akkor meg simán kapsz antibiotikumot, és ha a fertőzés elmúlik, a panaszod is megszűnik. Majd írj, mit mondtak! Szurkolok, sok sikert!
2012. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!