Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is szokott viszketni...

Nektek is szokott viszketni borotválás után?

Figyelt kérdés
Nekem igen de csak utána...totál kipirosodik, csíp, éget. Neogranormonnal meg hintőporral szoktam kezelni természetesen vigyázok, hogy a hüvelybe ne menjen.
2012. aug. 28. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt tapasztalom rendszerint, amit leírtál. Szerintem ez nagyon gyakori jelenség. A Neogranormon jó ötletnek tűnik, de a hintőpor csak eltömi a pórusokat
2012. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Segít is a neogranormon csak az a baj, hogy tegnap is leszedtem a szőrt csípet, viszketett jááájjj :S bekentem jó volt de utána kicsivel később ismét előjön...párommal is a szex úgy fájt (csípet) néha :/ Olyan rossz...de ugye mára már semmi bajom sincs csak aznap.
2012. aug. 28. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
próbálj vmi mással epilálni ill van mindenféle bőrnyugtató dolog vmint előtte is használj vmi "habot" akár féri borotvahab is jó..
2012. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a borotvád rossz,amit használsz.

Milyen fajta?

Ezért szoktam a szőrtelenítőkrémet javasolni.

Most én is borotválkozom,mert pici még a fiam és nincs idő itthon gyantázgatni,pedig az a legjobb.

Pár nap után,már szúr,viszket,nem jó...

2012. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg kellene barátkozni a gondolattal, hogy csak a bikinivonalat szőrteleníted le. Azon belül ha némileg rövidebbre vágod a szőrzet hosszát 1.: a maximális higéniai védelmet biztosítod Magadnak 2.: a bőröd is meghálálja


Az alábbi kérdés #6-os kommentjét olvasd el, hasznos és tanulságos.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__33889..

2012. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!