Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el? (első borotvá...

Hogy mondjam el? (első borotválás)

Figyelt kérdés

Holnap megyünk kirándulni, és anyának valahogy el akarom mondani, hogy borotválja le a hónaljamat. A pulóveremet sosem vetem le suliban, mert tiszta izzadságfolt vagyok. :/ Ha holnap jó idő lesz akkor le kéne vetni a pulóvert, mert elég fárasztó és hosszadalmas kirándulás lesz. Elmondani nem akarom, inkább feltűnni akarok előtte. Eddig azt terveztem, hogy felveszek egy atlétát kiülök vele (van egy kiülőnk, vagyis én annak hívom) a "kiülőnkre" és ott felteszem a két kezem a nyakamhoz, hogy észrevegye. Jó ötlet? Egyébként amikor az osztállyal mentünk télen az élményfürdőbe mondta nekem, hogy emeljem fel a kezem. (gondolom, hogy megnézze...) Segítsetek légyszi!


11/L


2012. máj. 21. 13:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
mi van már szörös vagy ebben a korban?
2012. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Mivel korábban már megnézte mi újság, szerintem egyre gondoltok.

Mond neki nyugodtan, később ennél cifrább dolgokról is beszélget az ember az anyjával. Ne szégyenkezz e miatt!

Csak bátran!

2012. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
bizony, mond el nyugodtan, nem lesz semmi gond :)
2012. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond el neki! Biztosan megérti majd!
2012. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, erről bátran beszélhetsz vele, nekem szerencsém van ilyen szempontból. Anyukád biztos megérti majd, és átérzi a helyzetedet, gondolj bele Ő is átélte ezt egyszer.
2012. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd el őszintén és nyíltan, hogy Téged zavar a szőr.
2012. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elmondhatod, mert lehet, hogy csak azért nem szólt, mert nem akart megbántani, ha még nem akarod.
2012. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Miért nem te borotválod le magadnak?
2012. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
De miért kéne egyáltalán elmondanod? Én a te korodban lazán leborotváltam a hónaljamat, szerintem nem kell mindenhez engedélyt kérni, ez abszolút nem egy olyan dolog, amiről anyukádnak feltétlenül szólni kell. Ha van anyukádnak borotvája, azt használd, ha nincs, menj el szépen egy drogériába és vegyél magadnak. Nem nagy cucc az egész :)
2012. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, elsőnek: nem tehetek róla,sajnos... Mindjàrt megpróbálom :)
2012. máj. 21. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!