Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 72 órás esemény utánit vettem...

72 órás esemény utánit vettem be szombaton délután. Ma alkoholizálhatok rendesen? úgy értem részegségig inni. Jobb az elővigyázatosság.

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb az elővigyázatosság. Igen ezt jól írtad! Mi a francnak kell mindig az a rohadt pia? Anélkül nem tudod jól érezni magad? Szánalom! -.-
2012. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
takarodj. :D nem azt kértem, hogy minősíts hanem hogy ez biztonságos-e jelen pillanatban. ne húzz fel, mert nem olyan időszakomat élem. köszönöm a megértést. kritika ;)
2012. aug. 28. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem takarodok! Ha nem tetszik, hogy írok, jogodban áll lepontozni. :)

Te döntsd el: az egészséged a fontosabb, vagy a beb@szás?! :)

2012. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elővigyázatosság mindig jobb. Az esemény utánit is jobb lenne megelőzni.

Én nem innék a helyedben. (Annyit meg pláne nem, hogy részegségedben ma is esemény utánihoz kelljen nyúlni.)

2012. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Részegnek lenni nem biztonságos!!!!



(máskor se)

2016. febr. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Úristen mennyi álszent ember jár ide..mintha ti még nem lettetek volna részegek :D

Tudom régi a kérdés,de én is ittam másnap rá,semmi bajom nem lett max másnap egy kis fejfájás ;)

2018. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!