Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzek a hüvelykúptól, ez...

Vérzek a hüvelykúptól, ez hogy lehet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Múlthéten voltam a nőgyógyászomnál mert összeszedtem valamit. Írt fel tantum rosa hüvelyöblítőt és gyno pevaryl kúpot, ami gombaölő. Az irrigálással nem is volt gond, mindent úgy tettem, ahogy az orvos kérte. Mondta, hogy ha azzal végzek, lehet kúpozni. tegnap este helyeztem fel az elsőt és reggel vettem észre, hogy vérzem egy picit, a kúp maradványa is rózsaszínes volt a vérttől. Nem értem ma utol a nődokim, de úgy gondolom h kimarhatott a kúp és még 5 dbot el kellene használnom belőle, de ma este nem rakom fel. Szerintetek?
2012. aug. 28. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A használati utasításában van benne olyan, hogy vérzés léphet fel tőle, mint mellékhatás? Fáj is?
2012. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta kerestem a dokim, azt mondta hagyjam abba és javasolt rá krémet.
2012. szept. 1. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!