Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után a menstruációm...

Szülés után a menstruációm három hónappal jött meg és még nincs itt az idelye mégis mint a menszesz végén ugy vérzek. Lehet, hogy a fogamzásgátló hűvelykúptól van vagy csak még nem ált be?

Figyelt kérdés
Már lassan négy hónapja,hogy megszültem (császár metszéssel)és a múlt hónapban jőtt meg elöször!Kb még két hét van addig,hogy megjöjön és már három napja nem az,hogy menstruálok hanem olyan mint annak a végén de tegnap már rendesen barna volt és csak annyi,hogy amikor pisilek és megtőrlöm magamat akkor látom a wc papiron.A párommal használunk fogamzásgátló hűvelykúpot ezt én eddig soha nem használtam még!Lehet,hogy annak a mellék hatása?
2010. ápr. 27. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne elmenni az orvoshoz, mert szülés után 3-4 hónappal lehet menstruáció, főleg ha nem szoptatsz, de a mennyiségre való tekintettel nem biztos, hogy az. Én inkább elmennék az orvohoz, hogy megnyugtasson.
2010. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!