Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eros hasi fajdalmakra, gorcsok...

Eros hasi fajdalmakra, gorcsokre menstruacio soran mit ajanlotok? Az ajulas szelen vagyok annyira rosszul vagyok. Es hasmenesem is van. Anyaek nincsenek itthon egyedul vagyok.14/L

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 11:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Vettem be nurofent es lactivot de 1 ora mulva kimegy a hatas es eros hanyingerem is van..
2012. aug. 29. 11:44
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Én Algoflex M-et szoktam bevenni, nekem is sokszor ennyire rossz, mint neked, én néha hányok is. Ülj be forró vízbe vagy zuhanyozz le vele, alhasadra irányítsd a vízsugarat, a melegtől javulni szokott. Tegyél oda valami meleget, akár vizesflakont vagy párnát. Feküdj le, próbáld kialudni!
2012. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Szia velem is ugyanez volt állandóan és én apátol kértem néha nidolt de az erös egy fél elég volt vagy vettem be algoflex m et

Vagy hallottam olyat hogy meleg zuhany tágítja az ereket zuhanyozz le mást nem tudok.

Remélem jobban leszel.

18L

2012. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Egy palack (ásványvizes is jó) meleg vízzel megtöltve, hasra szorít, betakarózni, lábakat felhúzni, oldalt fekve. Az egyik legjobb fájdalomcsillapítás ilyenkor. Túl sok gyógyszert ne kombinálj, még gond lehet belőle!
2012. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Én is jártam már így, nekem a melegvizes palack nem segített. Én nospat vettem be egy algopyrinnel, eltelt 15 perc és már semmi bajom nem volt, pedig előtte úgy fájt, hogy megmozdulni sem bírtam.
2012. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 12:33: amit leírt nekem is az szokott bejönni.

14/l

2012. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bevettem egy újabb nurofent és lactivot,plusz ittam egy kics calcium-magnesium pezsgőtablettát. köszönöm mindenkinek a tippeket:)
2012. aug. 29. 13:27
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is nagy fájdalmaim vannak és nekem használ az algoflex m
2012. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem nem használtak a gyógyszerek.Az a legjobb hogyha lefekszel egy kicsit pihenni és tegyél jó meleg dolgot a hasadra(Pl.párna)az majd segíteni fog.
2012. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!