Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombás fertőzésem van, ez...

Gombás fertőzésem van, ez miatt késhet a menzeszem? December 20. -án volt itthon a párom, akkor voltunk együtt, ha akkor terhes lettem, már mutatná a teszt ugye? Mert negatív lett. Mit tegyek? Esetleg ciszta? Szúrkál az alhasam, de semmi.

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A gomba miatt is késhet,mert az okozhat gyulladást is,ami simán késleltetheti a menstruációt!Viszont ha kételyeid vannak,akkor csinálj egy tesztet és megtudod,hogy tehes vagy-e!
2012. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet negatív,ezért kérdeztem,hogy ha terhes lennék már mutatná ugye?
2012. febr. 8. 12:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány napja késik a mentruációd?
2012. febr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na ezt nehéz megmondani,mert a leghosszabb ciklusom 46 napos volt,miután elmúlik a 6-napos menzeszem álltalában 28-34-40 nap telik el,így fogalmam sincs...De utóljára december 29.-én jött meg és január 4-ig tartott.Február elejére vártam kb...Vegyek új tesztet
2012. febr. 8. 12:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha december 20.-án voltatok együtt a pároddal és azóta már volt egy menstruációd(december 29.-január 4.),utána pedig nem volt szexuális kapcsolatod,akkor szerintem kizárt,hogy terhes legyél.
2012. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul írtam,a menzesz után január 20.-án voltunk együtt :( bocsi...De azt is mutatná már a teszt nem?
2012. febr. 8. 13:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Elvileg kellene mutatnia.
2012. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,bár valóban elég nehéz számolni,így,hogy nem rendszeres a ciklusod!
2012. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
gombával halmozva a gyönyör szerintem meg érné el menni a nő gyógyászhoz írna fel valami vackot és nem kellene tovább hordani a gombákat ja a párod is hordozza a gombát így mind a ketten mehettek nő gyógyászhoz ez nagyon cikis lehet!! Vagy talán láb gombád van?
2012. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nem értem minek jársz erre az oldalra,mikor az értékeléseidből is látszik,hogy halvány fogalmad sincs a dolgokról...Kössz a semmit
2012. febr. 9. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!