Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez így normális?...

Szerintetek ez így normális? Így a jó?

Figyelt kérdés
ügyebár minden nőnek van nemi váladéka... És az normális ha van valamilyen szaga? És a bugyit megfogja? És kicsit sárgás... Ez így normális? :S nem tudom és tanácstalan vagyok :( Nők kérlek segítsetek! Egy kétsébeestt lány :)
2012. aug. 30. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ha zöldes-sárga, büdi és viszket, akkor bizony az fertőzés.

Canesten combival próbálkozhatsz, de ha nem segít akkor irány a nőgyógyász.

2012. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a színe sárgás és nem tudom h ilyenkor mi számít budinek mert nem jó illatú...
2012. aug. 30. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Canesten csak gombára jó, ha fertőzés, akkor nem ér semmit. Menj el egy nőgyógyászhoz, csinálnak tenyésztést megmondja, hogy mivel kezeld (gondolom nem vagy terhes, mert írtad volna, akkor is meg szokott változni a folyás, de abban az esetben normális, ha bővebb). Ha szaga van és eltér az eddig tapasztalttól, akkor érdemes megmutatnod nőgyógyásznak.
2012. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mindig ilyen volt és csak azon gondolkodtam h ez e a normális. És az h terhes lennék az kizárt csak 14 vagyok :) de köszönöm a tanácsokat és még kéne :D
2012. aug. 30. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb ha orvoshoz mennél, mert lehet, hogy ez fertőzés, és ha elhanyagolod, akkor rosszabb is lehet.
2012. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha a bugyit megfogja kicsit sárgás csak és mindig ilyen "szaga" volt és nem viszketsz, akkor normális.
2012. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és az utolsó író pont úgy van ahogy írtad és köszönöm h megnyugtattál :)
2012. aug. 31. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!