Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez? Normális? Részletek lent

Mi ez? Normális? Részletek lent

Figyelt kérdés
Elég kínos nekem erről beszélni ezért is kérdezem itt... 13/L vagyok, (még nem jött meg) és hát néha szokott jönni a nemi szervemből valamilyen fura váladék, kicsit átlátszós-fehéres, és hogyha megszárad teljesen fehér... Biztos hogy nem pisi, mert ugye az hígabb mint ez... abban sem vagyok biztos hogy a húgycsövemből vagy a nemi szervemből jön, nem néztem meg. senkinek sem mondtam el, nőgyógyásznál sem voltam. Szóval... ez normális? Lányok, nektek volt már ilyen? Egyáltalán mi ez és miért van, és hogy lehet megállítani? Nagyon kínos érzés, ha nedves lesz tőle a bugyim, olyan mintha bepisiltem volna... Köszönöm előre is! :(
2012. aug. 28. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi,e z teljesen normális! :)

Fehérfolyásnak hívják, fél-egy éven belül várható, hogy megjöjjön. :)

2012. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
huh, akkor jó :) rákerestem a neten, és elolvastam, amit tudtam. lehet hogy fertőzés is van? mert ez nem alkalmankénti, hanem azt vettem észre, hogy már egy ideje meg van és szokott viszketni is a nemi szervem, bár nem biztos, hogy az azért van. az a baj, sok kérdés merül fel bennem, mert rossz tud lenni például ha testhezálló nadrágban vagyok, olyan érzés mintha átnevesedett volna... és ha már ennél a témánál tartunk, napi szinten átnedvesedik a bugyim. nem biztos, hogy mindig ez a fehérfolyás és láttam a Tv-ben egy olyan betétreklámot, valami alkalmankénti vizeletfolyásra... ilyen is van? egyáltalán mit tehetnék ellene? hordjak minden nap betétet? az elég fura lenne hiszen még nem is jött meg.
2012. aug. 28. 20:43
 3/6 anonim válasza:

[link]

Olvasd el! Szerintem használj tisztasági betétet. Nekem is ilyen gondom volt és hordtam. Ezek most már kicsik és vékonyak, észre sem veszed.

2012. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Megnyugodtam :)
2012. aug. 28. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez a fehérfolyás a nemi érés egyik jele. Ha semmi tünetet nem okoz, és a szaga sem kellemetlen, akkor normális. Ez a folyás tisztítja és védi a hüvelyed a fertőzésektől. Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

abszolút normális!

majdnem minden nőnek van ilyen, kinek erősebb, kinek szinte alig.

2012. aug. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!