Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismételten a segítségetekre...

Ismételten a segítségetekre lenne szükségem. Lehet esetleg, hogy valami nagyobb baj van?

Figyelt kérdés

Történ velem egy kellemetlen dolog pár héttel ezelőtt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__33046..


ez volt az.


Viszont azóta, ha nem vagyok itthon állandóan ideges vagyok és stresszelek, ezért úgy érzem mintha folyton wc-re kéne mennem. Egyfolytában görcsöl a hasam, leizzadok, nem kapok levegőt.


Teljesen kétségbe vagyok esve. Elmentem orvoshoz 1 héttel ezelőtt, mert nagyon durva hasmenésem volt. Kaptam injekciót és úgy tűnt el is múlt a hasmenés. De továbbra is megmaradt az állandó stressz.


Mit tehetnék ez ellen? Nem bírok így élni :'(


2012. aug. 30. 14:40
 1/5 Antimod ***** válasza:

Az állandó stressz miatt nem lehet pánikeredetű a dolog?

Mit mondott az orvos?

2012. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy semmi bajom, biztos beképzelem...
2012. aug. 30. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Jóga, pszichofittnessz.
2012. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Antimod ***** válasza:

"semmi bajom, biztos beképzelem"


Egy hasmenést elég érdekes beképzelni. Talán úgy akarta érteni szegény, hogy pszichés eredetű a dolog, nem szervi. Ettől azonban még fennáll.

Ha nem javul a stressz, keress fel egy pszichológust, de még jobb, ha inkább először otthon, meditációs gyakorlatokkal próbálod kezelni.

2012. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azért van ez, mert annyira félsz tőle, hogy tényleg meg is történik. Tudom, hogy hülyén hangzik, de ez az igazság... Bebeszéled magadnak, ezért a szervezeted is így reagál rá. Hasonló helyzetben voltam én is :/ Gondolj arra, hogy vége, többé nem lesz ilyen, ne parázz miatta :)
2013. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!